Dziejsze
Msze Święte

07:00, 09:00, 11:00, 17:00
Więcej
>>

Aktualności

Droga Krzyżowa

2015-04-01
 
W Wielką Środę po raz pierwszy w naszej parafii odprawiliśmy Drogę Krzyżową ulicami naszej miejscowości. Była to modlitwa dziękczynno-przebłgalna całej naszej wspólnoty. Dziękowaliśmy za Świętego Jana Pawła II , w wigilię 10 rocznicy Jego śmierci, i prosiliśmy o łaski potrzebne dla naszej wspólnoty. W modlitwie brali udział przedstawiciele dzieci, młodzieży, służby liturgicznej, sportowców, OSP Lanckorona i Jastrzębia, KGW Jastrzębia, Panie Lanckoronianki, służba zdrowia, rzemieślnicy oraz przedstawiciele samorządu i sołectwa.
Serdecznie dziękujemy za ten wspólny czas łaski. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, nie zabrakło ludzi wiary. Po drodze krzyżowej odbyła się Msza św. dziękczynna, a po niej zasadzenie dębu upamiętniającego 10 rocznicę śmierci św. Jan Pawła II.
Wielkie Bóg zapłać dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji, szczególne podziękowania kierujemy do strażaków. Jak zawsze można na nich liczyć. Mamy nadzieję, że Lanckorońska Droga Krzyżowa stanie się naszą parafialną tradycją.


NEWSLETTER

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o wydarzeniach w naszej parafi wpisz swój email.